Bune Lağğn!

Çalışma Masası Önerileri ve Aydınlatma

Dekoratif çalışma masası modelleri arasında en çok ilgi çeken grup, masa ortamında fazla gözün ve çekmecenin kullanıldığı modellerdir.

Bu modeller doğru yerleştirilip abartılmayacak gözlerle işlevselliği yakaladığında hem dekoratif hem de kullanış açısından kolay olmaktadırlar.

Çalışma Masası Aydınlatma

Kullanılan çalışma masasının aydınlatılması da verimlilik ve dekorasyon yönünden ayrı bir başlıkta değerlendirilmelidir.

Çalışma masalarını kullanırken gece saatlerinde yalnızca masanın bulunduğu ortamın genel ışığı ile kullanmanız yetersiz kalacaktır. Bunun yanısıra spot ışık veya masa lambası ile desteklenmekte olan aydınlatma yardımıyla çalışma veriminiz yükselecektir.

Kullanılan masa aydınlatmalarının değişik renk ve şiddete sahip ışıklar ile aydınlatılması çalışma masanızdaki faaliyeti etkileyecektir, ayrıca seçim yaparken göz sağlığını etkileyen ışıklardan uzak durulması gerektiğini belirtelim.

Ne Düşünüyorsun?

2 Puan
Başarılı Başarısız

Total votes: 2

2 Başarılı

Upvotes percentage: 100.000000%

0 Başarısız

Downvotes percentage: 0.000000%

3 Yorum

Cevap ver
  1. Geceleri çalışmayı severim. Diz üstü bilgisayar ile çalıştığımdan dolayı usb stick led lamba işimi çözüyor fazla ışık olduğunda dikkat dağınıklığı yaşıyorum tabi bu durum kişiden kişiye göre değişebilir.

  2. En mantıklısı zaten geceleri çalışmak bence gecenin sessizliğinde dikkat bozacak hiç bir şey yok. Önemli olan zaten insanın kendini bilmesinden geçer

  3. Bende çalışma odama ışık seviyesi ayarlınılabilir xiaomi ampül aldım. Geceleri loş ışıkta hem gözlerim yorulmuyor hemde etkili çalışabiliyorum herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde Kablosuz Şarj

Banka Çağrı Merkezi Maaşları