İnsanları Zombiye Dönüştüren Uyuşturucu Flakka

ABD ve Bezilya’da başlayan Flakka virüsü İstanbul’da bulundu.

ABD ve Brezilya’da 2 ay önce başlayan insanların bilinç sistemlerine zarar vererek onları bir zombiye dönüştüren bir uyuşturucuydu.

”Flakka” adlı uyuşturucu yüzünden  bir kişi oda arkadaşının beynini yedi ve bir başka kişi ise arkadaşını öldürdü. Sabah saatlerinde İspanya’nın Barcelona semtimden kargolanan kargo İstanbul’un Avcılar ilçesine gönderilen kargo ulaştı.

Kargodan insanların bilinçlerini kaybettiren “flakka” çıktı. Gümrük Muhafaza Müdürlüğü ekipleri bu kargoyu takibe aldı ve Narkotik köpekler kargoyu bulmada yardımcı oldu.

Eşi benzeri görülmemiş türden bir uyuşturucu.

Kargo açılarak madde test edildi ve daha önce Türkiye’de görülmemiş bir uyuşturu olduğu saptandı. Laboratuvarda yapılan testlere göre maddenin “flakka” olarak bilinen “Alpha PVP Hydrochloride” olduğu anlaşıldı.

Bu uyuşturucu diğerlerine göre çok daha ucuz.

“flakka” diğer uyuşturuculara göre cok daha ucuz Amerika’da 1.5 USD’ye satılan “flakka” Türkiye’de  5TL olması bekleniyor ve diğer uyuşturucu fiyatlarına göre çok ucuz bu yüzden uyuşturucunun yayılması cok daha etkili.

Ölümcül tehlike!

Rusya menşei olan uyuşturucu hap ve toz olarak bulunuyor ve tanıdığı, tanımadığı herkese saldırmasını sağlıyor uyuşturucu. Uzmanlar tarafından uyuşturucunun ölüm tehlikesi var bu madde kalp krizine neden olabiliyor.

Sizce bu uyuşturucu kirliliği Türkiye’de nasıl karşılanır?, büyüyebilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ne Düşünüyorsun?

0 Puan
Başarılı Başarısız

Total votes: 0

0 Başarılı

Upvotes percentage: 0.000000%

0 Başarısız

Downvotes percentage: 0.000000%

Sıfır Bir “Bir Zamanlar Adana’da” 3. Sezon Teaseri Yayınlandı

Bitcoin (BTC) Nedir? Nasıl Satın Alınır?