Nasıl Evlenme Teklifi Edilir ? Romantik Fikirler

Evlenmek istediğiniz müstakbel eşinize nasıl evlilik teklifi edebilirsiniz? Bu olayda kararsızlık yaşayan dostlarımıza tavsiyeler.

Eğer bilgisayarı varsa bilgisayarın masaüstü ekran fotoğrafını değiştirerek benimle evlenebilirmisin yazabilirsiniz.

Eğer beraber film izlemeyi seviyorsanız , Youtube’a “Benimle evlenirmisin ?” konulu bir kısa film çekebilirsiniz tabii sürpriz kısmı başlığı dikkatli seçmeniz.

Eğer yemeklerle aranız iyiyse sevgilinizi kendi evinize yemeğe davet edin , yemeği hazırlayın karnınız doyduktan sonra pastalara sıra gelecektir pastayı dilim dilim kesin içinede evlilik teklifi edeceğiniz yüzüğü yerleştirin.Unutmayın ki yüzük sizin tabağınızda çıkmasın.

Eğer bir yat kiralayabiliyorsanız yat kiralayın ve yatta akşam yemeğinizi yerken gün batışı eşliğinde evlilik teklifinizi edebilirsiniz.Etrafa gül yaprakları koymayı unutmayın , gül yaprakları yaptığınız evlilik teklifinizi daha romantik hale getirebilir.

Mevsimlerden bahar veya yaz ise etrafı rengarenk çiçeklerle dolu bir botanik bahçesine ya da çok güzel bir manzarası olan bir yere götürüp evlilik teklifi edebilirsiniz.Dikkat etmeniz gereken yer ise daha çok güzel vakit geçirebilmek için seçeceğiniz yerde yağmur yağmamasıdır.

Lüks bir otel barında içkilerinizi içerken saatin geç olduğunu fark edersiniz , tabi önceden otel odasını güllerle mumlarla romantik bir hale getirirsiniz, daha sonra müstakbel eşinize saatin geç olduğunu , bu saatte eve dönerken kaza yapma ihtimali olduğu için otelde bir oda ayarladığınızı söyleyin.Odaya girince romantik bir ortamda evlilik teklifinizi edebilirsiniz.

Sevgilinizin en romantik bulduğu filmi öğrenin ve bir gece tekrar o filmi izlerken dışarıya çıkartın ve o dizideki romantiklikleri önceden hazırlamış olmanız lazım zaten daha sonrada dışarıda evlenme teklifinizi edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsun?

0 Puan
Başarılı Başarısız

Total votes: 0

0 Başarılı

Upvotes percentage: 0.000000%

0 Başarısız

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google’da Etkili Arama Nasıl Yapılır ?

Yeni sınav sistemi belli oldu